pojemniki termoizolacyjne Cambro
Pojemnik termoizolacyjny EPP180 – podstawowy pojemnik dla każdej gastronomii!

Na sklepie internetowym z bazą produktów naszej marki własnej cookPRO pojawiła się nowa oferta – pojemniki termoizolacyjne renomowanej firmy Cambro.

To świetne wyposażenie dla każdej gastronomii, przede wszystkim wszędzie tam, gdzie żywność rozwożona jest do Klienta, czyli w każdej działalności cateringowej, w restauracjach i hotelach, pizzeriach, a także w firmach posiadających więcej niż jeden lokal gastronomiczny!

Dzięki zastosowaniu odpowiednich technologii, są to produkty dla najbardziej wymagających firm. Są przede wszystkim idealne do cateringu. Idealne na dowóz. Doskonały stosunek jakości do ceny. Różne rozmiary i przeznaczenie pojemników. Czy trzeba czegoś więcej?

https://cookpro.pl/pojemniki-termoizolacyjne-cambro – znajdą Państwo tutaj szczegółowy opis wszystkich oferowanych pojemników!

Pojemniki termoizolacyjne Cambro to nie tylko transportery – w ofercie także torby do pizzy i żywności!

W tej najnowszej znajdą Państwo nie tylko transportery termoizolacyjne – mamy także tace piekarnicze, akcesoria do pojemników i duże termosy ładowane od frontu. Całą ofertę Cambro mogą Państwo znaleźć tutaj: KLIK! W najbliższym czasie spodziewamy się wielu promocji. Zachęcamy do obserwowania naszej strony. Już niedługo także asortyment Cambro będzie dostępny w promocyjnych cenach!

Jeśli chcesz wprowadzić asortyment cookPRO oraz Cambro na swój sklep – zostań Dystrybutorem! Więcej po kliknięciu w link.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder