Wiedza i doświadczenie

Dział projektowy firmy Soda Pluss Sp. z o.o. oferuje naszym Klientom kompleksowe przygotowanie działalności gastronomicznej. Zespół doświadczonych specjalistów opracuje i zrealizuje projekty dla takich lokali, jak restauracja, stołówka hotelowa, kantyna, pensjonat, kawiarnia, pizzeria czy kuchnia szpitalna lub szkolna.

Bez względu na wielkość i charakter obiektu zbiorowego żywienia, zawsze jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania naszych Klientów.  Dzięki odpowiednim szkoleniom oraz wieloletniemu doświadczeniu, posiadamy niezbędne narzędzia pozwalające na realizację projektów zgodnie z wytycznymi HACCP oraz przepisami BHP. Odpowiadamy za pozytywne zaopiniowanie lokalu przez Sanepid.

Dział projektowy – co wchodzi w zakres projektu?

  • Inwentaryzacja obiektu
  • Dobór wyposażenia i urządzeń wraz z ich parametrami i rozplanowaniem na rzutach
  • Wytyczne dla branż: instalacyjnej, elektrycznej i budowlanej
  • Opis techniczny

Dodatkowo oferujemy także:

  • Projekt wielobranżowy (architektura + instalacje sanitarne + instalacje elektryczne)
  • Wizualizacje 3D projektowanych pomieszczeń: projekt aranżacji wnętrza

Montaż i serwis urządzeń gastronomicznych

Nasi monterzy i serwisanci posiadają aktualne uprawnienia kwalifikacyjne umożliwiające montaż urządzeń elektrycznych i gazowych. Kadra techniczna firmy systematycznie podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach organizowanych przez producentów sprzętu gastronomicznego.

Przed każdą dostawą sprzętu do montażu dokonujemy wizji lokalu oraz robimy jego inwentaryzację. Następnie sprowadzamy sprzęt, dostarczamy go na miejsce montażu, montujemy, przeprowadzamy rozruch urządzeń i szkolimy personel.

Po zakończeniu montażu zapewniamy opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Cena projektu technologicznego

Cena projektu ustalana jest indywidualnie i jest uzależniona od powierzchni i przeznaczenia lokalu. Dla Inwestorów, którzy zdecydują się na zakup wyposażenia w naszej firmie, projekt technologiczny wykonujemy nieodpłatnie!

By przeczytać więcej o zaopatrzeniu swojego lokalu w produkty cookPRO, kliknij tutaj.

Jeżeli chcesz sprawdzić ofertę na produkty marki cookPRO, możesz także odwiedzić nasz nowoczesny i przyjazny użytkownikowi sklep internetowy. Jest na bieżąco aktualizowany i udoskonalany, oprócz przyjemnego i prostego interfejsu znajdą tam Państwo aktualne opisy, zdjęcia produktów, obowiązujące ceny i stany magazynowe naszych towarów. To świetne ułatwienie tak dla Dystrybutorów i Klientów, jak i dla naszej załogi.