Firma Soda Pluss Sp. z o.o. jest importerem sprzętu gastronomicznego. Działamy na rynku gastronomicznym już od 2005 roku i w czasie tych niespełna 15 lat zdobyliśmy niezliczone ilości doświadczeń i kontaktów. Prezentujemy tutaj Państwu profil firmy, której zaufało tysiące Klientów i Dystrybutorów.

Kanały dystrybucji

Naszą dewizą  jest prowadzenie dystrybucji towarów za pośrednictwem dystrybutorów sprzętu gastronomicznego, dla których staramy się być pomocnym, elastycznym i wiarygodnym partnerem handlowym. Kanały dystrybucji Soda Pluss to sprawdzony sposób działania, co mogą Państwo potwierdzić u naszych partnerów handlowych.

Marka firmy – cookPRO

Naszą ofertę asortymentową poszerzamy dynamicznie z roku na rok, dbając, aby produkty oferowane naszym Klientom spełniały oczekiwania dobrej jakości oraz nowoczesności. Nasza marka – cookPRO – to świetny wybór dla wszystkich lokali gastronomicznych ceniących sobie doskonałą jakość w bardzo atrakcyjnej cenie!

Zakupiony towar dostarczamy firmą kurierską lub spedycyjną, w zależności od wielkości zamówienia. Po zakupie zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także wsparcie telefoniczne naszego działu serwisowego.

Strona internetowa i sklep cookPRO

Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej i korzystania z niej jako codziennego narzędzia do składania zamówień, pozyskiwania informacji o oferowanych przez firmę Soda Pluss produktach, ich danych technicznych oraz aktualnych promocjach.

W maju 2018 roku wystartowaliśmy z naszym nowoczesnym, odpowiednio prowadzonym i przystosowanym do potrzeb naszych Klientów sklepem internetowym. CookPRO doczekało się godnej platformy sprzedażowej, na której nasi Klienci mogą sprawdzić aktualne stany magazynowe oraz opisy i zdjęcia produktów.

Mamy nadzieję, że współpraca z firmą Soda Pluss Sp. z o.o. przyniesie Państwu owoce. Także i my nie możemy się doczekać pracy z nowymi partnerami handlowymi!

Zespół Sody Pluss