Wyposażenie gastronomii Wrocław

Siedziba firmy w Krępicach pod Wrocławiem.

Firma Soda Pluss Sp. z o.o. od wielu lat zajmuje się importem profesjonalnego sprzętu gastronomicznego renomowanych europejskich i południowo-azjatyckich producentów. Oferujemy wyposażenie gastronomii Wrocław-ia i okolic, a także lokali gastronomicznych w całej Polsce.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta trafiała do jak najszerszego grona odbiorców. Co roku wprowadzamy do sprzedaży coraz nowsze produkty i szukamy takiego asortymentu, którego nie posiada konkurencja.

Dlaczego Soda Pluss?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz częstym szkoleniom naszego personelu, mamy niezbędne narzędzia do przygotowania lokalu od podstaw. Tymi narzędziami są wiedza, umiejętności, świetna znajomość wszelkich norm HACCP, BHP oraz wytycznych Sanepidu.

Zaufało nam już wielu – i wciąż pozyskujemy nowych Klientów i partnerów handlowych. Działamy głównie na terenie Wrocławia, jednak nie ograniczamy się do jednego rejonu – uruchomiliśmy sprzedaż internetową za pośrednictwem nowo otwartego sklepu internetowego marki cookPRO. To świetne i nowoczesne miejsce z zawsze aktualnymi ofertami promocyjnymi oraz wyszczególnieniem dostępności towarów.

Oprócz wygodnego sklepu internetowego, nasz asortyment znajduje się także w ofercie Dystrybutorów.

Decydując się na współpracę z Soda Pluss, zapewniają sobie Państwo profesjonalizm i serdeczne podejście z naszej strony. Dokładamy wszelkich starań, by nasza firma kojarzona była z wysoką jakością, odpowiednimi standardami, miłą i pewną siebie obsługą Klienta i nowoczesnymi technologiami.

Wyposażenie gastronomii Wrocław

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem naszych urządzeń gastronomicznych bądź chciałbyś rozpocząć działalność gastronomiczną i potrzebujesz pomocy naszego działu projektowego, sprawdź poniższe linki. Na pewno znajdą Państwo coś dla siebie!

Zaopatrz swoją działalność z cookPRO

Dział projektowy

Sklep internetowy cookPRO

Sprawdź nas na mapie.

Gastronomia we Wrocławiu jest na tyle rozwinięta, że mamy pewność, iż Klientów nie zabraknie ani dla nas, ani dla naszych Dystrybutorów. Dzięki temu, że nasze produkty oferujemy w nadzwyczaj niskich cenach przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości urządzeń, wyposażenie gastronomii od firmy Soda Pluss Sp. z o.o. zyskało uznanie u wielu przedsiębiorców gastronomicznych.

Także marka cookPRO okazała się bardzo dobrze przyjętym krokiem w kierunku urozmaicenia i ulepszenia naszej oferty. Dzięki temu firma Soda Pluss zyskała na renomie jako właściciel profesjonalnej, dedykowanej linii produktów.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder