Oferujemy szeroki asortyment jednorazowych miniaturowych zbiorników ciśnieniowych napełnianych gazami technicznymi do zastosowań w różnych produktach: gaśnicach proszkowych, pompkach rowerowych i motocyklowych, pneumatycznej broni sportowej, minikegach, itd. Nasze naboje techniczne znalazły uznanie w wielu lokalach.

Asortyment miniaturowych zbiorników z gazem obejmuje najpopularniejsze zbiorniki napełniane CO2 o zawartości 8g, 12g, 16g gazu, w wersjach wykonania z gwintowaną i gładką szyjką.

Naszymi odbiorcami są producenci urządzeń gaśniczych, producenci akcesoriów rowerowych, motocyklowych oraz producenci i dystrybutorzy pneumatycznej broni sportowej z Polski i Europy.

Naboje techniczne możemy wykonać także do innych zastosowań według specyfikacji dostarczonej przez klienta. W takim przypadku prosimy o kontakt.

Produkcja zbiorników napełnianych gazem odbywa się w najnowocześniejszej i jednej z największych fabryk na świecie. Należy do firmy MOSA INDUSTRIAL CORPORATION, która od ponad 20 lat specjalizuje się w produkcji miniaturowych zbiorników z gazem.


W 2008 roku oddano do użytku nową fabrykę, wyposażoną w wysokowydajne japońskie linie produkcyjne. Gwarantują one zachowanie najwyższych standardów jakości i wysokiej wydajności produkcji.

Fabryka naboi

PrezentacjaNaboje techniczne Soda Pluss - naboje techniczne - partnerzy handlowi

W trakcie procesu produkcji  parametry techniczne wytwarzanych wyrobów są poddawane wielokrotnej kontroli. Dzięki temu uzyskuje się wysoką precyzję i Linia produkcyjnapowtarzalność produktów. Np. waga każdego napełnionego zbiornika jest sprawdzana elektronicznie co gwarantuje powtarzalność porcji gazu we wszystkich zbiornikach.

 

Zbiorniki używane do celów spożywczych przed napełnieniem gazem są kilkakrotnie czyszczone wewnątrz a następnie napełniane gazem o najwyższej jakości (food grade).

Wysoką jakość produktów potwierdza certyfikat GS wydany przez  TUV SUED Product Service GmbH. Fabryka posiada system zarządzania jakością potwierdzony certyfikatem ISO 9001:2008 wydany przez TUV SUED Management Service GmbH.

Zapraszamy do kontaktu.